• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Британія оголосила війну "брудних грошей" росіян

Реклама на dsnews.ua
Лондон значно активізує зусилля з боротьби з брудними грошима громадян РФ та інших "корумпованих еліт", що надходять у Сполучене Королівство

Про це в п'ятницю, 14 вересня, заявив глава відділу по боротьбі з економічними злочинами Національного агентства по боротьбі зі злочинністю (National Crime Agency, NCA) Дональд Тун, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Ми значно розширили поле нашої діяльності. Ми оцінюємо дорогі активи російських громадян у Великобританії, щоб зрозуміти, чи зможемо ми піти в суд і надати дані, які викликають достатні побоювання, для отримання UWO щодо цих активів", - сказав він.

Як відомо, інвестори з Росії, Китаю та Близького Сходу влили мільярди в Лондон, купуючи все - від елітної нерухомості до цілих компаній, але джерела окремих капіталів є непрозорими.

Тун сказав, що Великобританія є дуже привабливим місцем для коштів, отриманих корумпованим шляхом, особливо з Росії, Нігерії, Пакистану, колишніх радянських держав і Далекого Сходу.

За оцінками NCA, близько 100 млрд фунтів стерлінгів "брудних грошей" проходять через Великобританію кожен рік.

Нагадаємо, раніше The Guardian з посиланням на джерела в МВС написала, що більше 700 заможних росіян у Великобританії можуть мати проблеми з продовженням "візи інвестора", оскільки Лондон планує скоротити в країні вплив Кремля, якого звинувачують в організації отруєння Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері.

    Реклама на dsnews.ua