• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Британія посилить потенціал для проведення кібератак, — Джонсон

Великобританія має посилити свій потенціал для проведення кібератак проти ймовірних противників. Британські Національні кіберсили будуть базуватися на півночі Англії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві премʼєр-міністра Бориса Джонсона, передає "ДС" з посиланням на сайт уряду.

За його словами, найближчим часом буде опубліковано огляд стратегії національної безпеки, в якому зроблено акцент на важливості розвитку кібертехнологій.

"Сила в кіберпросторі зробила революцію в тому, як ми живемо і воюємо, точно так само, як авіація 100 років тому. Нам необхідно нарощувати наш кіберпотенціал, щоб ми могли скористатися цими можливостями і при цьому гарантувати, що тим, хто намагається атакувати нас і наш спосіб життя, будуть перешкоджати на кожному кроці", — зазначив Джонсон.

Він також зазначив, що новий комплексний підхід до кіберпростору посилить здатність захистити британський народ, а також буде сприяти просуванню інтересів Лондона в усьому світі. Крім того, за його словами, створені у минулому році Національні кіберсили будуть базуватися на півночі Англії.

Як повідомляла "ДС", найближчим часом США збираються завдати контрудару по російських мережах, відповівши таким чином на хакерські атаки з боку РФ.

Нагадаємо, наприкінці лютого Microsoft звинуватила російську службу зовнішньої розвідки в кібератаці через програмне забезпечення компанії SolarWinds та Microsoft. Ця кібератака тривала з весни 2020 року і її реальні масштаби досі невідомі. Вважається, що у США внаслідок неї постраждали близько 100 організацій та 9 федеральних агентств.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua