• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Британія слідом за Канадою вирішила не відмовлятися від вакцини AstraZeneca

Антикоронавірусна британсько-шведська вакцина AstraZeneca є безпечною, і уряд Великої Британії дуже впевнено використовує її у своїй кампанії з вакцинації

Вакцина AstraZeneca
Вакцина AstraZeneca
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр країни Борис Джонсон, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Зокрема, на питання, чи може він запевнити людей у ​​тому, що дана вакцина безпечна, він відповів: "Так, можу".

"MHRA (британський регулюючий орган з ліків) — один з найжорсткіших і досвідчених регулюючих органів в світі. Вони взагалі не бачать причин припиняти програму вакцинації… Таким чином, ми як і раніше дуже впевнені в програмі, і приємно бачити, що вона розгортається з такою швидкістю по всій Британії", — сказав Джонсон.

Як відомо, напередодні Німеччина, Франція та Італія заявили про припинення щеплення вакциною AstraZeneca після того, як кілька країн повідомили про можливі серйозні побічні ефекти.

Нагадаємо, в уряді Канади також не вбачають ризиків у застосуванні антикоронавірусної вакцини AstraZeneca, використання якої вже призупинила низка країн через повідомлення про можливі побічні наслідки виникнення тромбів.

У Європейському агентстві з лікарських засобів заявили, що проведені дослідження не виявили жодних ознак, які вказували б на підвищені ризики виникнення тромбів у крові пацієнтів, вакцинованих препаратом проти COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca. У ВООЗ рекомендують продовжити її застосування, поки йде розслідування причин виникнення тромбозу в деяких вакцинованих.

Сам виробник AstraZeneca Plc запевнив, що огляд даних стосовно безпеки людей, щеплених вакциною COVID-19, не показав жодних доказів підвищеного ризику утворення тромбів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua