• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Британські спецпризначенці будуть стежити та протидіяти Росії та Китаю

Спецпідрозділи Великої Британії розпочнуть роботу над таємною місією проти Росії та Китаю

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив бригадний генерал Марк Тоттен, передає "ДС" з посиланням на The Times.

За його словами, спецназ (SAS) і човнова служби (SBS) отримають більше часу та ресурсів, щоб проводити операції підвищеного ризику проти інших країн. Він також повідомив, що очолить нові "сили спецпризначення" британської морської піхоти. До їх складу увійде чотири тисячі осіб. Ці сили базуватимуться у невеликій кількості по всьому світу, проводячи контртерористичні операції, стримуючи терористів і реагуючи на кризи. При цьому спецпризначенці будуть використовувати такі технології, як дрони-пастки та штучний інтелект.

На думку Тоттена, спецпідрозділи мають зосередитися на більш складних завданнях проти Росії та Китаю.

"А ми можемо виконувати деякі завдання, такі як, наприклад, контртерористична діяльність в морі або спільні операції, які є складними та супроводжуються більш високими ризиками", – зазначив він.

Планується, що спецпідрозділи зможуть працювати спільно зі службою розвідки MI6. Вони стежитимуть за військовими та розвідувальними підрозділами Росії та КНР. Крім того, за даними видання, спецпідрозділи можуть зайнятися підготовкою військово-морських сил країн, розташованих біля Південно-Китайського моря, для захисту від Китаю.

Відзначимо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у своїй доповіді за 2020 рік серед головних викликів для альянсу назвав поведінку Росії, підйом Китаю та стрімкі зміни клімату.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua