• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Британський парламент відновив роботу

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні, 25 вересня, парламент Великобританії відновив свою роботу

Палата громад, буде засідати в середу після того, як Верховний суд ухвалив, що призупинення парламенту прем'єр-міністром Борисом Джонсоном було незаконним, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Я доручив владі Палати підготуватися до відновлення діяльності Палати громад", - сказав Джон Беркоу, спікер Палати громад Великобританії.

Беркоу заявив, що чергова сесія питань прем'єр-міністра в середу не відбудеться.

"Тим не менш, щоб уникнути сумнівів, будуть всі можливості для термінових питань, заяв міністрів і заявок на екстрені дебати", - додав він.

"Ласкаво просимо назад на наше місце роботи", - сказав депутатам спікер Палати громад Джон Беркоу, передає Sky News.

Виступаючи перед депутатами, генеральний прокурор Англії і Уельсу Джеффрі Кокс заявив, що "уряд визнає свою поразку, а також визнає рішення Верховного суду", який у вівторок ухвалив, що тимчасове припинення роботи парламенту була незаконною.

Перед депутатами має виступити також достроково повернувся в Лондон з Нью-Йорка прем'єр-міністр Борис Джонсон, який брав участь у роботі Генасамблеї ООН. Він має намір висловити свою думку з приводу прийнятого Верховним судом рішення.

Нагадаємо, раніше Верховний суд Великобританії ухвалив, що рішення прем'єр-міністра Бориса Джонсона припинити роботу парламенту на п'ять тижнів було незаконним.

    Реклама на dsnews.ua