• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Британський принц потрапив в секс-скандал через події 20-річної давності

На британського принца Ендрю подали позов до окружного суду США на Манхеттені

принц Ендрю
принц Ендрю
Реклама на dsnews.ua

Позов подала Вірджинія Джуффре (Робертс), яка заявляє, що близько 20 років тому принц нібито згвалтував її, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

Джуффре стверджує, що її продав для сексу покійний фінансист Джеффрі Епштейн. Джуффре сказала, що була жертвою сексуальної експлуатації та сексуального насильства Епштейна з 2000 по 2002 рік — починаючи з 16 років.

За її словами, насильство з боку принца Ендрю сталося близько двох десятиліть тому, коли Джуффре було 17 років. Епштейн нібито привіз її в Лондон, щоб познайомитися з принцом Ендрю, і тримав її як "сексуальну рабиню" за допомогою своєї соратниці, британської світської левиці Гіслен Максвелл.

Джуффре нібито була змушена погрозами вступити в статевий звʼязок з Ендрю, оскільки побоювалася наслідків за непослух "через їх потужні звʼязки, багатство і владу" Епштейна, Максвелл та Ендрю.

У позові Джуффре стверджує, що принц Ендрю нібито примусив її до сексу в лондонському будинку Максвелл, в маєтку Епштейна в Верхньому Іст-Сайді Манхеттена і на приватному острові, що належить Епштейну, на Віргінських островах США.

"Сильні та багаті не звільняються від відповідальності за свої дії… Я сподіваюся, що інші жертви побачать, що можна не жити в тиші та страху, але повернути собі життя, висловившись і вимагаючи справедливості", — заявила Джуффре.

Вірджинія Джуффре зі своїм адвокатом
Вірджинія Джуффре зі своїм адвокатом

Джуффре подала в суд на принца Ендрю відповідно до Закону штату Нью-Йорк про дітей-жертв, який дозволяє жертвам жорстокого поводження з дітьми подавати позови проти передбачуваних гвалтівників, навіть якщо насильство сталося кілька десятиліть тому.

Відзначимо, що принц Ендрю ще в 2019 році в інтервʼю BBC стверджував, що не памʼятає, щоб зустрічався з Джуффре, і категорично заперечував її твердження про сексуальне насильство. Він також назвав поведінку Епштейна "неналежною", але сказав, що не шкодує про їхню дружбу.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua