• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Британський спецназ готується до перекидання в Україну на випадок наступу Росії, — ЗМІ

Великобританія може перекинути кілька сотень бійців спеціального призначення в Україну через небезпеку нового російського вторгнення

Реклама на dsnews.ua

Про це пише британське видання The Mirror із посиланням на свої джерела, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

Підрозділи SAS (Special Air Service) та парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені до країни протягом кількох годин.

"Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження упаковане, і вони готові відлетіти в Україну і або приземлитися, або висадитися з парашутом. Вони підготувалися для обох випадків", — заявило джерело видання.

Підготовка почалася після того, як глави оборонних відомств та глава МІ-6 повідомили британському уряду, що президент Росії Володимир Путін становить явну та реальну небезпеку для України та Заходу.

Зараз формуються британські сили у складі членів SAS, спеціального розвідувального полку, медиків, інженерів, зв'язківців і до 400 десантників з 16-ї десантно-штурмової бригади, що базується в Олдершоті.

Як повідомляла "ДС", раніше начальник штабу оборони Великобританії Нік Картер заявив, що нинішні відносини між Росією та рештою світу викликають більшу тривогу, ніж за часів холодної війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua