• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Брюссель розпочав розслідування щодо постачання зброї для України, – ЗМІ

У Євросоюзі розпочали аудит щодо процесу передачі озброєнь Україні країнами-членами

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Financial Times, передає "ДС".

"Брюссель проводить перевірку зброї, поставленої в Україну країнами-членами ЄС після початку вторгнення Російської Федерації, у відповідь на заяви про те, що деякі країни не надіслали стільки зброї, скільки могли", – пише видання.

За даними джерел видання, аналіз проводить Європейська служба зовнішніх дій (EEAS), яка має намір представити свої результати країнам-членам до позачергового саміту лідерів ЄС 1 лютого.

Аудит спиратиметься на матеріали, подані державами ЄС у відповідь на запити Європейської служби зовнішніх зв'язків (ЕСВС). Наголошується, що перевірка вже зустріла опір з боку деяких країн, які не бажають видавати повних даних.

Згідно з даними дипломатичних джерел, перевірка базуватиметься на матеріалах, наданих державами-членами у відповідь на запити ЕСВС. За словами одного з джерел, поточний аудит вже зустрів опір кількох країн, які не бажають надавати повні дані

Як писала "ДС", у листопаді минулого року президент Чехії Петр Павел заявив, що західні партнери не виконали обіцянку щодо забезпечення озброєннями наступу української армії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua