• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Буде відповідь: Росія погрожує Британії через можливу передачу літаків Україні

Посольство Росії у Великій Британії пригрозило відповіддю у разі постачання Лондоном винищувачів до України

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці дипустанови, передає "ДС".

Посольство виступило з погрозами після того, як стало відомо, що глава британського уряду Ріші Сунак звернувся до міністра оборони країни з проханням перевірити, які літаки можна надати Україні.

Посольство РФ заявило, постачання бойових літаків матиме "військові та політичні наслідки для європейського континенту і всього світу".

"Хочемо нагадати Лондону: у разі реалізації такого сценарію кількість жертв чергового витка ескалації, а також її військово-політичні наслідки для європейського континенту і всього світу будуть на руках Сполученого Королівства. Росія знатиме, як реагувати на будь-які недружні дії британської сторони", - заявило посольство.

Російські дипломати назвали виступ президента України Володимира Зеленського у Вестмінстері "театралізованою виставою", зазначивши, що і виступ, і візит до Лондона "мали на меті підготувати західну громадськість до майбутніх рішень, спрямованих на подальше задоволення постійних і дедалі більших вимог київського режиму".

Нагадаємо, Ріші Сунак 8 лютого підтвердив, що Лондон готовий розглядати надання Україні винищувачів і рішення про навчання пілотів фактично є першим кроком до цього.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua