• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Бєсогон Михалков видав маячню про масштаби протестів в Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Російський режисер і прихильник президента РФ Володимира Путіна Микита Михалков стверджує, що протести в Білорусі не такі численні, а фото з акцій оброблені за допомогою комп'ютерних технологій

Про це Михалков сказав в ефірі своєї програми "БесогонTV", передає "ДС".

Як доказ своїх слів режисер показав дві фотографії з мітингів і вказав на нібито просвіти між людьми, які він пояснив компʼютерною графікою.

"Це я вам говорю як професіонал, ви можете мені повірити. Подивіться на фотографію, яке море людей. Тепер зверніть увагу на просвіт у перших рядах, між один одним і між ногами. Не може бути, щоб така кількість людей давала б такий просвіт. там має бути все забито другим, третім, пʼятим рядом внизу. Це чиста абсолютно компʼютерна графіка", — сказав він.

Крім того, Михалков засумнівався в офіційних результатах виборів президента, згідно з якими де-факто президент Олександр Лукашенко набрав більше 80% голосів.

Як повідомляла "ДС", протести в Білорусі проти фальсифікації результатів виборів почалися по всій країні 9 серпня і тривають досі. Кількість учасників акції опозиції в Мінську в окремі дні перевищувала 200 тисяч чоловік. На акцію 20 вересня в білоруській столиці вийшли понад 100 тисяч людей.

    Реклама на dsnews.ua