• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Колишня коханка Адріано Челентано заявила про бажання взяти громадянство РФ

Зірка італійського кінематографу Орнелла Муті хотіла би мати російське громадянство

Орнелла Муті
Орнелла Муті
Реклама на dsnews.ua

Актриса заявила, що часто буває в Москві і бере участь у різних культурних проєктах, передає "ДС" із посиланням на RG.RU.

Муті згадує, що її предки родом із Санкт-Петербургу — бабуся була піаністкою, а дідусь — одним із лікарів російського царя. В інтерв'ю журналу Hello Муті згадувала: один із її онуків, коли вона приїжджає в Італію, щодуху біжить до неї і кричить російською: "Бабуся приїхала". А її 90-річна мама постійно запитує: "Коли ти мене забереш до Росії?".

"Я розумію Росію, я їй вдячна. Я пишаюся тим, що перебуваю тут", — пояснює актриса.

За її словами, вона політикою не цікавиться, але "те, що показують про Росію в італійських новинах, дещо відрізняється від того, що я своїми очима бачу в Росії".

Відзначимо, що в 1980 році Муті та Адріано Челентано знялися в культовій комедії «Приборкання норовливого», після чого між ними зав'язався роман. Муті через стосунки з Челентано розлучилася з чоловіком, а от актор іти від дружини не став.

Французький актор Жерар Депардьє в 2013 році отримав російське громадянство. Цей учинок пов'язують із небажанням актора платити податок на розкіш у Франції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua