• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Колишніх глав ФІФА та УЄФА звинуватили у шахрайстві, - ЗМІ

Швейцарська прокуратура пред’явила експрезиденту ФІФА Йозефу Зеппу Блаттеру та колишньому главі УЄФА Мішелю Платіні звинувачення у шахрайстві

Колишніх глав ФІФА та УЄФА звинуватили у шахрайстві, - ЗМІ;
Колишніх глав ФІФА та УЄФА звинуватили у шахрайстві, - ЗМІ;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання CNN, передає "ДС".

Зазначається, що OAG (Генеральна прокуратура Швейцарії — ДС) звинувачує обох чоловіків у незаконній організації виплати 2 млн швейцарських франків (близько 1,86 мільйона євро) з коштів ФІФА на користь Платіні.

Блаттер і Платіні стверджували раніше, що 2 мільйони швейцарських франків, перераховані за розпорядженням Блаттера на рахунок Платіні у 2011 році, були винагородою за його роботу з 1998 по 2002 роки як консультанта Блаттера, який тоді займав пост глави ФІФА. Однак, за даними прокуратури, ФІФА ще до цього платежу заплатила Платіні за проведені консультації.

"Докази, зібрані Федеральною прокуратурою, зміцнили підозру в тому, що цей платіж Платіні був проведений без законних підстав. Він завдав шкоди активам ФІФА і незаконно збагатив Платіні", — пише видання.

Очікується, що свої висновки прокуратура представить у федеральному кримінальному суді Швейцарії.

Нагадаємо, комітет з питань етики ФІФА у 2015 році відсторонив Платіні від посади президента УЄФА спочатку на 90 днів, потім його дискваліфікували на 8 років, а ще пізніше цей строк було скорочено до чотирьох.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua