• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

ЦАХАЛ спростував власну заяву про наземну операцію в Секторі Гази

Ізраїль здійснює атаку, але безпосередньо на землі Сектору Гази немає військ. Таким чином, Армія оборони Ізраїлю заперечила свою попередню заяву про наземну операцію.

Фото: Yonatan Sindel/Flash90
Фото: Yonatan Sindel/Flash90
Реклама на dsnews.ua

Про це із посиланням на заяву ЦАХАЛ повідомило видання The Times of Israel, інформує "ДС".

"Уточнення: нині в Секторі Газа немає наземних військ ЦАХАЛу (Збройні сили Ізраїлю, – прим. "ДС"). Повітряні і наземні сили ЦАХАЛу завдають ударів по цілях в Секторі Гази", — йдеться у заяві.

Ізраїльське видання зазначає, що заява англійською мовою і коментарі офіційного представника (мова, зокрема, йде про Джонатана Конрікуста) про те, що в Газі є сухопутні війська, призвели до того, що кілька іноземних новинних організацій повідомили, що Ізраїль почав наземний наступ.

Разом з тим журналістка Wall Street Journal Феліція Шварц у своєму Twitter стверджує, що представник ЦАХАЛу Джонатан Конрікуст прямо сказав їй, що "в Секторі Газа є сухопутні війська", проте через дві години відмовився від своєї заяви.

В армії пояснюють плутанину "проблемою внутрішнього звʼязку", зазначило агентство AFP.

Попередня заява ЦАХАЛу звучала так: "Повітряні і наземні війська ЦАХАЛу наразі атакують Сектор Гази". З цієї заяви не було очевидно, чи були війська Ізраїлю в Секторі Гази, проте Конрікуст повідомив, що ізраїльська армія почала наземну операцію проти Сектору Гази.

Як писала "ДС", нині між Ізраїлем та Сектором Гази тривають бойові дії. Вони були спричинені зіткненнями в мечеті Аль-Акса між палестинцями та ізраїльською поліцією. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua