• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Це просто диво": Трамп розповів про своє лікування і самопочуття

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп, який перехворів на коронавірус, сказав, що отримав імунітет від інфекції і зараз почуває себе прекрасно

Про це він сказав в ефірі американського телеканалу, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Схоже, у мене тепер імунітет, може на тривалий час, може, короткостроковий, ніхто не знає, але у мене тепер імунітет. Президент перебуває в чудовій формі. Я почуваюся фантастично, я, дійсно, почуваюся чудово", — заявив Трамп .

За словами президента США, лікарі Білого дому підтвердили, що він більш не є рознощиком коронавірусу.

При цьому Трамп назвав чудодійним коктейль з антитіл, яким його лікували.

"Ці антитіла — просто чудо. Вони працюють неймовірно. Ми збираємося поширити їх у лікарнях країни, а в результаті в усьому світі, ми чекаємо зараз схвалення на їх використання в надзвичайних умовах, на це будуть потрібні не роки, а тижні", — сказав він .

"Те, що ми зробили за короткий термін — шість-сім місяців — неймовірно. Йдеться про лабораторії, ліки, терапію, я навіть не кажу про вакцини — це повинно бути феноменально, вони зʼявляться дуже скоро. Ми зробили те, чого ніхто зробити не зміг", — додав президент США.

За словами лікарів, президент приймав противірусний препарат "Ремдесівір", стероїд "Дексаметазон" і експериментальний коктейль з антитіл виробництва компанії "Регенерон".

Нагадаємо, коронавірус у Трампа підтвердили 2 жовтня. Разом з ним на COVID-19 захворіла і його дружина Меланія. Пізніше коронавірус підтвердили у кількох помічників і радників Трампа.

Дональд Трамп вперше після повернення з лікарні, де він лікувався від COVID-19, вийшов на балкон Білого дому, щоб виступити перед своїми прихильниками.

    Реклама на dsnews.ua