• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Через "дельта"-штам Німеччина знову оголосила Іспанію "червоною": просить утриматися від поїздок

Німецький державний Інститут Роберта Коха повернув Іспанію до списку країн "червоної зони" в зв'язку з поширенням мутації коронавірусу "Дельта" і збільшенням числа заражень

Прапор Іспанії
Прапор Іспанії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Іспанія перейде в "червону зону" з неділі 11 липня, включаючи Майорку і Канарські острови, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Це означає, що Міністерство закордонних справ видасть рекомендацію уникати туристичних поїздок туди.

На практиці для туристів з Німеччини не відбудеться особливих змін, оскільки надавати негативний тест або довідку про щеплення після повернення додому потрібно було й раніше.

У той же час, для тих, хто повертається з Кіпру, правила будуть суворішими — з неділі всі мандрівники, якщо вони ще не перехворіли на COVID-19 і не завершили курс вакцинації, повинні будуть відбути 5-10 денну самоізоляцію.

Як повідомлялося, на оновленій 8 липня "коронавірусній" карті Європейського центру з попередження і контролю захворювань, яка є орієнтиром для рішень країн ЄС, майже вся Іспанія і Португалія стали червоною зоною. Показники захворюваності в них істотно гірше, ніж в більшості країн блоку. Кіпр позначений темно-червоним, що означає найгіршу епідемічну ситуацію.

Однак більша частина території ЄС залишається "зеленою".

Нагадаємо, в сусідній з Іспанією Португалії визнали, що поширення штаму коронавірусу "Дельта", який є найбільш заразним з усіх штамів COVID-19, по суті є четвертою хвилею пандемії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua