• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Чеський "друг" Путіна хоче звільнити главу МОЗ через відмову купувати "Спутник V"

Президент Чехії Мілош Земан, відомий проросійськими поглядами, вважає, що міністра охорони здоров'я Чехії Яна Блатни необхідно звільнити, так як він не квапиться закуповувати російську вакцину від коронавірусу "Спутник"

Реклама на dsnews.ua

Про це Земан заявив в інтерв'ю виданню Parlamentní listy, передає "ДС".

Він розкритикував також директор Державного інституту контролю над лікарськими засобами Ірену Сторову.

"Якщо мільйони людей не будуть вакциновані цими вакцинами, чи то російські або китайські, то двоє, про яких я говорив, винні в тому, що наші люди будуть продовжувати вмирати без потреби. А кількість смертей вже підскочила до двохсот в день. Ось чому вони, і я хочу сказати про це повністю публічно і вголос, несуть повну відповідальність за ці смерті", — сказав чеський президент.

Земан підкреслив, що Блатни і Сторова мають бути звільнені. І це питання він буде піднімати на зустрічі з прем'єр-міністром.

Як повідомляла "ДС", раніше Мілош Земан звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням почати поставки вакцини "Спутник V".

Відзначимо, в Словаччині виникла політична криза в зв'язку з заявами двох партій про можливий вихід з коаліції через закупівлю урядом 2 мільйонів доз вакцини "Спутник V".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua