• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Чиновники в російському Приволжжя замовили утилізацію "Путіна": подробиці

Реклама на dsnews.ua
Управління федерального міністерства культури на приволзький федеральний округ РФ оголосило конкурс на пошук постачальника, який би знищив портрети президента Володимира Путіна і екс-прем'єра Дмитра Медведєва

На відповідний тендер на сайті єдиного агрегатора торгівлі звернули увагу "Відриті медіа", передає "ДС".

В техзавданні зазначено, що необхідний постачальник, який би надав послуги з утилізації рухомого майна (меблів та оргтехніки). Серед предметів, які необхідно знищити, є 43 позиції, серед них принтери, тумби, шафи, крісло і портрети Медведєва і Путіна. Підрядник повинен виконати необхідні роботи до 30 червня, максимальна ціна договору становить 43 тис. рублів. Оплата контракту провадиться за рахунок коштів федерального бюджету.

Заступник керівника приволзького управління Мінкульту, начальник юридичного відділу Ілля Горбухов, зазначений у заявці як відповідальна за проведення тендеру особа, відмовився від коментарів і переадресував запитання прес-службі міністерства культури.

"Відкриті медіа" нагадують, як у жовтні 2019 року адміністрація Надимського району ЯНАО оголосила аналогічний тендер на 256 тис. рублів на утилізацію комп'ютерів, офісного обладнання і двох портретів Дмитра Медведєва. Вже через кілька годин після публікації статті адміністрація Надимського району скасувала тендер.

    Реклама на dsnews.ua