• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чоловік спалив себе у центрі Петербурга "до дня народження Путіна" (ВІДЕО 18+)

Реклама на dsnews.ua

Напередодні, 7 жовтня, у центрі Санкт-Петербурга літній чоловік із плакатом "З днем ​​народження, пане президенте" облив себе займистою речовиною і підпалив

Чоловіка врятували перехожі, однак він зазнав чисельних опіків, інформує "ДС".

Надзвичайна подія сталася на Ліговському проспекті. На кадрах, які зʼявилися у мережі, видно, що спершу очевидці, яких навколо було чимало, навіть не звернули увагу на чоловіка, що палає. Лише згодом його кинулися рятувати, пише видання "Мегаполіс".

Наразі постраждалий у лікарні з опіками на 50% тіла. За неперевіреною інформацією, йому 70 років, він директор одного з рієлторських агентств міста. 

Достеменно невідомо, чому чоловік пішов на акт самоспалення. За словами свідків та інформацією з відео, він підпалив себе на знак протесту і кричав щось про день народження Путіна і подарунок для нього.

У руках чоловіка був плакат із написом "З днем ​​народження, пане президенте". Як відомо, президентові Росії Володимиру Путіну 7 жовтня виповнилося 68 років, Санкт-Петербург — його рідне місто.

Нагадаємо, 2 жовтня головна редакторка російського видання KozaPress Ірина Славіна підпалила себе біля будівлі МВС у Нижньому Новгороді. Від чисельних опіків вона померла на місці. Незадовго до смерті у Faceook Славіної зʼявився пост наступного змісту: "У моїй смерті прошу винуватити Російську Федерацію".

    Реклама на dsnews.ua