• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Чоловіка Скабєєвої, який "намилився" до Держдуми, забанили у Twitter

Сервіс мікроблогів Twitter заблокував профіль ведучого пропагандистського телеканалу "Росія-1" Євгена Попова

Євген Попов і Ольга Скабеева
Євген Попов і Ольга Скабеева / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Сам росіянин пояснив, що причиною блокування сторінки нібито назвали публікацію даних громадської приймальні — телефону і адреси, передає "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Теж мені російського Трампа знайшли. Так і напишіть — не подобається активна громадянська позиція кандидата в Державну Думу Росії", — прокоментував Попов.

У самому повідомленні соцмережі конкретна причина тимчасової зупинки дії аккаунта пропагандиста не міститься. Йдеться тільки про порушення правил користування Twitter.

Настоящее время уточнює, що в правилах Twitter є заборона на використання послуг "з метою маніпулювання виборами і іншими громадськими заходами або втручання в їх хід".

Євген Попов є багаторічним ведучим скандального пропагандистського "60 хвилин" на "Росії-1"

Разом з дружиною і колегою по програмі Ольгою Скабєєвою був неодноразово помічений у поширенні дезінформації, маніпуляції фактами на користь російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

У зв'язку з роботою проти України він був включений Службою безпеки в список осіб, яким заборонений в'їзд. У російських медіа — з 2002 року.

У серпні цього року журналісти викрили Попова на приховуванні частини свого майна від виборчої комісії. ЗМІ оцінили його дохід за попередні роки в 12,9 мільйона рублів, проте сам росіянин назвав це "фуфлом абсолютним".

Крім того, за даними Фонду боротьби з корупцією, Попов разом зі Скабєєвою мають в Москві нерухомість на 300 мільйонів рублів.

У березні Попов оголосив про намір балотуватися в депутати Держдуми РФ від партії Путіна "Єдина Росія". Політичні амбіції кремлівського пропагандиста змусили його тимчасово покинути програму "60 хвилин" на державному телеканалі РФ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua