• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

CNN: собак Байдена виселили з Білого дому через агресивну поведінку

Дві німецькі вівчарки президента США Джо Байдена і першої леді Джилл Байден повернулися до їхнього сімейного будинку у Делавері після проявів агресії у Білому домі з боку собак

Джо та Джилл Байдени із собакою
Джо та Джилл Байдени із собакою / Фото BBC
Реклама на dsnews.ua

Про це пише CNN з посиланням на два інформованих джерела, передає "ДС".

Собак вирішили відіслати з Білого дому після інциденту з вівчаркою на прізвисько Мейджор, якого Байдени взяли з притулку для тварин в Делавері в листопаді 2018 року.

За даними видання, стався "інцидент з укусом" співробітника служби безпеки Білого дому. Про стан здоровʼя потерпілого нічого невідомо, проте епізод був настільки серйозним, що собаки були згодом перевезені у Вілмінгтон, штат Делавер, де вони і залишаються.

Мейджор, якому 3 роки, є молодшим з двох собак Байдена і, як відомо, неодноразово демонстрував надмірну поведінку, включаючи стрибки і гавкіт на співробітників і службу безпеки, за словами людей, з якими спілкувався CNN.

Старшій з німецьких вівчарок Байдена на прізвисько Чемп приблизно 13 років. Обидві собаки переїхали в Білий дім в січні, менш ніж через тиждень після інавгурації Байдена.

Нагадаємо, для собаки Джо Байдена на прізвисько Мейджор, що став першим псом з притулку, який живе в Білому домі, провели окрему "інавгурацію".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua