• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

COVID-19 у єврокомісарки змусив Єврокомісію змінити правила своєї роботи

Реклама на dsnews.ua

Результат тесту на коронавірус європейської комісарки Марії Габріель виявився позитивним. Таким чином, Єврокомісія внесе корективи у правила своєї роботи

Зустрічі, що складаються з членів кабінету комісарів, співробітників юридичної служби та співробітників секретаріату для підготовки пропозицій до їх надходження в Колегію, тепер проводитимуться віртуально, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Щотижневі зустрічі з високопоставленими державними службовцями як і раніше будуть проводитися особисто, але тільки для глав кабінетів, в той час як інші офіційні особи будуть присутні віртуально.

Зустрічі Колегії також будуть проводитися особисто щотижня, але число учасників буде обмежене членами комісії, генеральним секретарем, юридичними службами та представниками.

Габріель стала першим комісаром, у якого підтвердили коронавірус, але інші члени команди Урсули фон дер Ляєн раніше вже були змушені самоізолюватись через потенційне зараження, в тому числі і сама президент Комісії.

У неділю ввечері єврокомісар з питань розширення Олівер Варгеї оголосив, що перейшов на самоізоляцію в очікуванні нових результатів тестів після того, як член його команди заразився вірусом.

    Реклама на dsnews.ua