• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

COVID-колапс: Влада Індії проігнорувала завчасні попередження вчених, — ЗМІ

Влада Індії, де зараз спостерігається найбільший у світі спалах епідемії COVID-19, не дослухалась до завчасних попереджень учених про небезпеку нового штаму, а також необхідність запобігти цьому спалаху

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Фахівці ще на початку березня попередили чиновників про ризики поширення нового і більш заразного варіанту вірусу, який почав охоплювати Індію.

Четверо вчених заявили, що, незважаючи на попередження, федеральний уряд не став вводити серйозні обмеження для стримування хвороби.

Також ще один вчений, який керує дослідницьким центром, на умовах анонімності розповів, що документ з попередженням про новий небезпечний варіант коронавіруса був переданий індійському високопосадовцю, який підпорядковується безпосередньо премʼєр-міністру країни.

Масштабний спалах COVID-19 в Індії виник після того, як мільйони людей, в більшості своїй — без масок, відвідали релігійні збори і передвиборні мітинги.

Сплеск хвороби в Індії відбувається на тлі ослаблення пандемії в інших країнах.

Відзначимо, Індія встановила світовий "рекорд" за кількістю нових заражень Covid — за останню добу там виявили понад 400 тисяч хворих.

Україна з 2 травня забороняє вʼїзд з Індії через рекордне поширення коронавірусу в цій країні. Громадяни України та ті, хто постійно проживає на території нашої країни, повинні будуть по приїзду з Індії перебувати на самоізоляції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua