• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Вірменська опозиція вимагає відставки прем'єр-міністра

Реклама на dsnews.ua

На протестах у Вірменії опозиція зажадала запустити процес імпічменту прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна. Йому дають час до півночі для добровільної відставки

Про це йдеться в повідомленні armeniasputnik, передає "ДС".

Повідомляється, що на акції в Єревані депутат від фракції "Процвітаюча Вірменія" Наїра Зограбян заявила, що правлячий блок нібито просив опозицію почати процес повалення Пашиняна.

"Не треба чекати останньої хвилини. Ми чекаємо вас всіх в будівлі Національних зборів", — сказала вона.

Відзначимо, правлячий блок "Мій крок" має 88 мандатів з 132, тому голосів опозиції буде недостатньо для запуску процедури імпічменту. У той же час учасники протесту дають Пашиняну час до півночі для добровільної відставки. Якщо він не піде, то буде скликано позачергове засідання парламенту.

Крім того, депутатам від "Мого кроку" дають час до 12:00 завтрашнього дня, щоб визначитися з позицією. В іншому випадку опозиція перейде до подальших дій.

Нагадаємо, в центрі столиці Вірменії Єревані в середу, 11 листопада, в ході мітингу 17 опозиційних партій почалися сутички опозиціонерів з поліцією. В результаті зіткнень затримано десятки людей, в тому числі лідери мітингу.

    Реклама на dsnews.ua