• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Данія дасть Україні на відновлення енергетики майже 6 млн євро

Данія виділить Україні 40 млн датських крон (близько 5,8 млн євро) на відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала внаслідок російських атак

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Данії, передає "ДС".

"З точки зору енергозабезпечення Україна вражаюче пройшла минулу зиму. І це незважаючи на триваючі напади на критичну енергетичну інфраструктуру та її знищення. Останніми тижнями Росія вирішила посилити цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру України, і ми стали свідками масових руйнувань. З датської сторони ми зараз надаємо 40 мільйонів датських крон, які мають сприяти необхідному відновленню, щоб Україна могла підтримувати своє енергопостачання", – зазначив міністр співробітництва в галузі розвитку та глобальної кліматичної політики Ден Йоргенсен.

Гроші виділять з фонду датського уряду "Україна".

Раніше Данія надавала підтримку у відбудові зруйнованих енергетичних об’єктів через Фонд енергетичної підтримки України.

Як повідомляла "ДС", міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що наслідки від останніх російських атак на українську енергетику гірші, аніж від масованих обстрілів взимку 2023 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua