• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Данія змінила правила в’їзду для українців

Данський уряд відмінив систему поділу захворюваності в регіонах країни за кольорами та змінив правила в'їзду до країни

Данія змінила правила в’їзду для українців
Данія змінила правила в’їзду для українців / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдетсья в повідомленні посольства Данії в Facebook, передає "ДС".

З 25 жовтня громадяни України можуть в’їжджати до Данії без вимоги робити тест на коронавірус перед поїздкою, їм також не потрібно самоізолюватися після прибуття.

Посольство пише, що для в’їзду потрібно пред’явити Covid-сертифікат ЄС або його еквівалент.

Сертифікат, виданий українським Єдиним порталом державних послуг "Дія", також приймається, оскільки Україна приєдналися до системи цифрових Covid-сертифікатів ЄС.

Підійдуть сертифікати, які має підтверджують вакцинацію від коронавірусу однією чи двома дозами вакцини, негативний результат тестування на Covid-19 або одужання від захворювання.

У разі відсутності COVID-сертифікату громадянам України потрібно зробити тест на Covid-19 протягом 24 годин після прибуття до Данії в одному з центрів тестування.

Вимога щодо тестування на Covid-19 перед приїздом до Данії скасована.

Якщо громадянин України в’їжджає з країн, які Данія вважає країнами з "дуже високим ризиком інфікування, потрібно підтвердити повну вакцинацію або одужання від Covid-19.

В іншому випадку, треба зробити тест на Covid-19 відразу після прибуття до Данії (в аеропорту) та самоізолюватися на 10 днів.

Нагадаємо, з 10 вересня в Данії не потрібно показувати ковідний сертифікат, щоб входити в ресторани, спортивні центри або нічні клуби, а дітей більше не відправляють додому в разі тісного контакту з підтвердженим випадком COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua