• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Данію розбурхав мультик про "чоловіка з найдовшим пенісом" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Данії піднялося активне громадське обговорення дитячого мультфільму "Джон Діллерманд", який нещодавно почали показувати на дитячому телеканалі DR Ramasjang

Мультик розраховано на дітей віком від 4 до 8 років, передає "ДС" із посиланням на The Guardian.

Його головний герой Джон Діммерланд — людина з "найдовшим у світі пенісом". Іноді він застосовує його як поводок для собаки, грає ним у футбол і використовує, щоби дістати предмети з дна річки.

Перша з 13 серій мультфільму вийшла на екрани 2 січня, її переглянули вже понад 140 000 разів.

Мультфільм викликав бурхливі дебати про те, чи не занадто далеко зайшли його автори.

Зокрема, появою мультика обурився правий датський політик Мортен Мессершмідт.

"Я не думаю, що розглядання геніталій дорослих чоловіків повинно перетворюватися на щось нормальне для дітей", — написав він у своєму Facebook.

"Ми вважаємо, що важливо мати можливість розповідати історії про тіло. У цьому мультфільмі ми враховуємо зростаючий інтерес дітей такого віку до їхнього тіла і статевих органів, і збентеження або задоволення, повʼязані з тілом", — пояснили представники телеканалу.

Експертка з питань освіти Софі Мюнстер у коментарі AFP розповіла, що відверте обговорення тем, повʼязаних із тілом — норма для місцевого телебачення. Наприклад, на одному місцевих каналів є передача, в якій дорослі роздягаються перед дітьми, а ті ставлять їм питання про різні аспекти їх тіл.

"Це дуже датське шоу. У нас є традиція розмивати кордони, використовуючи гумор. І ми вважаємо, що це абсолютно нормально", — говорить вона.

За словами Софі Мюнстер, діти будуть сприймати мультик зовсім інакше, ніж дорослі.

"Сперечаються дорослі, для яких пеніс — дуже сексуалізована частина тіла. Але діти не думають, як дорослі. Розмір пеніса настільки перебільшений, що вони розуміють, що це жарт", — відзначає вона.

    Реклама на dsnews.ua