• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Дає ефект присутності": Пєсков розповів, чи ховається Путін в бункері

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін проживає в одній зі своїх резиденцій в Московській області, а не в бункері, як про це пишуть в соціальних мережах

Про це повідомив прессекретар глави російської держави Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Ні, Путін зараз живе в Ново-Огарьово, власне, де він і жив і до пандемії", — сказав Пєсков, коментуючи існуючу думку, що президент живе в бункері і звідти керує країною.

За його словами, Путін "там часто і працює, звідти приїжджає в Кремль, звідти — не так часто, як хотілося б йому, але все-таки літає у відрядження, технологічні рішення дають йому повний ефект присутності в тих місцях, де йому потрібно" .

Пєсков також розповів, що президент здає тести на COVID-19 так часто, як це вимагає забезпечення його безпеки.

"Він тестується стільки, рівно стільки, скільки потрібно — для забезпечення безпеки глави держави", — зазначив прессекретар, відповідаючи на питання, чи здає Путін кожен день тест на коронавірус.

За словами Пєскова, в резиденції в Ново-Огарьово, де він живе, є лікарі, епідеміологи та інші фахівці, які складають графік заходів для глави держави з точки зору медицини.

Як повідомляла "ДС", 9 грудня Державна Дума Росії прийняла закон про гарантії недоторканності колишніх президентів РФ. Дія закону поширюється на Дмитра Медведєва і Володимира Путіна.

    Реклама на dsnews.ua