• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Декомунізацією України — по Dota 2: організатори міжнародного турніру позбулися "піонерського" логотипу

Організатори кіберспортивного турніру Dota Pro Circuit 2021/2022, в якому беруть участь команди з країн Східної Європи, змінили свій логотип, щоб уникнути порушення законодавства України про декомунізацію

Логотип гри
Логотип гри / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці організатора турніру – EPICENTER, передає "ДС".

Там вказують, що деякий час тому отримали звернення від розробника гри — компанії Valve з проханням змінити логотип турніру. Пояснили це тим, що логотип може порушувати законодавство України щодо заборони пропаганди комунізму.

Логотип нагадує піонерський значок часів СРСР: на ньому є вогонь, стилізовані написи, а замість профілю російського диктатора Леніна всередині зірки — герой Dota 2 Пудж.

Самі організатори заперечують, що їхній логотип нагадує радянську символіку, і кажуть, що вони мають відповідний юридичний висновок. Втім, незважаючи на те, що EPICENTER вже зробив банери та іншу продукцію із символікою турніру, організатори погодилися змінити логотип змагань.

Dota Pro Circuit 2021/2022 – це турнір для команд зі Східної Європи та пострадянських країн: Росії, України, Казахстану та інших. Команди розділені на перший та другий дивізіон, а змагання пройдуть у три етапи: перший турнір стартував 29 листопада та триватиме до 23 січня; другий — з 14 березня по 24 квітня; третій – з 6 червня по 17 липня.

Загальний призовий фонд становить 280 тисяч доларів: 205 тисяч – для команди першого дивізіону та 75 тисяч – для команди другого дивізіону.

Нагадаємо, 27 листопада, у День пам'яті жертв Голодомору, у містечку Калинівка Київської області знесли пам'ятний знак 227 полку НКВС.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua