• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Делегація РФ прилетіла до Женеви: літак годину не пускали в аеропорт через Байдена

Літак з російською делегацією прибув до Женеви для участі в саміті президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна

Літак президента Росії
Літак президента Росії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

У літаку перебували російські чиновники і журналісти з кремлівського пулу, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Літак приземлився з затримкою. На підльоті до міста стюардеса оголосила, що лайнер поставили в зону очікування для дозволу на посадку. Близько години він кружляв у небі над Женевським озером, зробивши кілька десятків розворотів. Через деякий час він почав зниження.

На думку журналістів, затримка була пов'язана з прильотом до Швейцарії президента США Джо Байдена. Володимир Путін прибуде до Женеви завтра, 16 червня, безпосередньо перед переговорами.

Нагадаємо, зустріч Байдена і Путіна в Женеві починається 16 червня о 13:00. У столиці Швейцарії введені підвищені заходи безпеки. Для охорони саміту США — РФ залучено близько 1 тисячі військових і ще приблизно 900 поліцейських. Правоохоронці спрямовані не тільки з Женеви, а й з інших кантонів Швейцарії.

Як писала "ДС", зустріч президентів буде складатися з трьох частин : бесіда у вузькому складі, потім в розширеному і продовження переговорів після перерви.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua