• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Справа Шеремета: Мінськ заперечує "білоруський слід" у вбивстві

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ Білорусі відреагувало на заяви про "білоруський слід» у справі про вбивство Павла Шеремета, заявивши, що володіє аудіозаписом, який спростовує заяви колишнього білоруського офіцера Ігоря Макара

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС Білорусі, передає "ДС".

У МЗС зазначили, що готові сьогодні ж опублікувати аудіозапис, який нібито "демонструє шахрайські цілі" Макара.

"Насправді цей індивід (Ігор Макар — "ДС") нам досить давно знайомий, тому ми з певним скепсисом спостерігали за всієї метушнею, яка розкрутилася навколо його висловлювань. Ми також відзначили реакцію наших українських колег, які мало не вирішили збудувати на цьому ціле нове розслідування. Притому зрозуміло, що виключно з політичних причин", — заявили в міністерстві.

У Мінську відзначили, що надали матеріали щодо даної справи Польщі, Литві та Німеччині. Також вони готові надати матеріали й українській стороні, якщо надійде відповідне звернення.

Нагадаємо, 10 грудня Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко, і Яні Дугарь, які звинувачуються у вбивстві журналіста Павла Шеремета до 7 лютого 2021 року включно.

Як повідомляла "ДС", колишній білоруський спецназівець Ігор Макар дав свідчення українському слідству у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

    Реклама на dsnews.ua