• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Демократія крихка": Байден прокоментував провал імпічменту Трампу

Президент США Джо Байден прокоментував рішення Сенату у справі про імпічмент колишньому президенту Дональду Трампу. Байден вважає її нагадуванням про те, що "демократія крихка", і кожний американець зобовʼязаний захищати правду

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в подвіомленні Reuters, передає "ДС".

Заяву президент США зробив через кілька годин після того, як Сенат не зміг набрати дві третини голосів, необхідних для імпічменту Трампа.

"Ця сумна глава в нашій історії нагадала нам, що демократія крихка.

Що її потрібно завжди захищати. Що ми повинні бути завжди пильними. Що насильству та екстремізму немає місця в Америці. І що кожен з нас має обовʼязок і відповідальність як американець, і особливо лідери, що мають захищати правду і перемагати брехню", — сказав Байден.

Байден також сказав, що думає про загиблих під час штурму Конгресу, зокрема про офіцера поліції. Президент вважає, що навіть ті, хто виступав проти обвинувачень, маючи на увазі лідера республіканців у Сенаті, все одно вважають Трампа винним у провокації до насильства.

Нагадаємо, вчора ввечері сенат США не підтримав оголошення імпічменту для 45-го президента Дональда Трампа. Проти оголошення імпічменту проголосували мінімум 34 сенатора зі 100. Трамп став першим президентом в історії США, якому двічі оголошували імпічмент. Але в обох випадках процедура не закінчувалася успішно у Сенаті, де для визнання провини потрібно набрати мінімум 67 голосів або дві третини від усієї кількості сенаторів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua