• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Демократи погодилися підтримати допомогу Україні в кредит

Демократична партія США готова підтримати можливий законопроєкт Республіканської партії в Конгресі США, який передбачає надання допомоги Україні в кредит

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив член Палати представників, демократ Бенні Томпсон, передає "ДС" з посиланням на The Hill.

"Демократи підтримують допомогу Україні. Неважливо, чи назвете ви це кредитом чи якось інакше, але виділіть їм ресурси. Ви повинні надати їм допомогу. Тож якщо це буде кредит, то це допомога, якщо це буде пакет допомоги без будь-яких вимог, то це все одно допомога", — сказав він.

За словами сенатора-демократки Елізабет Уоррен, Україна "відчайдушно потребує грошей" від США і конгресмени намагаються знайти спосіб відновити допомогу.

"Якщо є спосіб організувати виділення грошей Україні таким чином, щоб отримати голоси республіканців, то я, звісно, уважно подивлюсь на це", — пояснила вона.

Однак ця позиція не має одностайного схвалення у Демпартії.

"Не забувайте, що і Ізраїлю, і Україні — особливо Україні — доводиться позичати багато грошей, щоб впоратися з цією війною. Так що якщо ви збираєтеся погіршити їхню кредитоспроможність — а кредитний рейтинг Ізраїлю знизився — це шкодить вашому союзнику, при цьому вдаючи, що ви йому допомагаєте. Тож це не дуже хороші зміни", — заявив, член Палати представників Бред Шерман.

Як повідомлялал "ДС", Республіканська партія США розглядає можливість надання Україні допомоги в кредит під заставу заморожених російських активів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua