• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

"День Д": Зеленський прибув до Франції на річницю висадки союзників у Нормандії (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою прилетів до Франції, щоб взяти участь у відзначенні 80-річчя висадки союзних військ у Нормандії

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави держави у соцмережі X (Twitter), передає "ДС".

Український президент зазначив, що у нього заплановані важливі зустрічі і заходи.

"Крім того, матимемо честь долучитися до спеціальної події – відзначення 80-річчя висадки союзників у Нормандії. Цей захід і цей день нагадують про сміливість і рішучість, проявлені заради свободи й демократії. Союзники захищали свободу Європи тоді, українці роблять це зараз. Єдність перемогла тоді, справжня єдність здатна перемогти й зараз", – додав Зеленський.

Він також проведе зустрічі з президентом США Джо Байденом і президентом Франції Емманюелем Макроном. Наступного дня після урочистих заходів у Нормандії Зеленського чекають у Парижі.

Зеленський зустрінеться також з міністром оборони Франції Себастьєном Лекорню і вони відвідають підприємства збройової групи KNDS під Парижем, де виготовляють артилерійські боєприпаси.

У програмі візиту також виступ Зеленського за трибуною Національної асамблеї – нижньої палати парламенту Франції, і переговори з її очільницею Яель Брон-Піве, яка у березні приїздила в Україну. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua