• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Депутати парламенту Данії 40 хвилин слухали людину, що прикидалася Тихановською

Реклама на dsnews.ua

Людина, що видавала себе за лідера білоруської опозиції Світлану Тихановську, виступала на засіданні комітету із зовнішньої політики данського парламенту протягом 40 хвилин в ході онлайн-конференції

Про це йдеться в повідомленні на сайті парламенту, передає "ДС".

На початку засідання, яке відбулося у вівторок, 6 жовтня, у «Тихановської» виникли проблеми з веб-камерою, через що на екрані її не було видно. Зустріч, яка тривала близько 40 хвилин, вирішили перервати після того, як її учасники «зрозуміли, що щось не так».

«На зустрічі обговорювалася нинішня політична ситуація в Білорусі. Розглядалися форми підтримки білоруського народу в боротьбі за демократію і права людини», — зазначено у повідомленні.

У парламенті особливо відзначили, що під час засідання «не було сказано нічого, що могло б скомпрометувати зовнішньополітичну лінію Данії». Також в законодавчому органі країни додали, що те, що трапилося буде розслідувано.

«Я сподіваюся, що це просто грубий жарт, але я, звичайно, стурбований можливістю зловживання участю (сторонніх — "ДС") у зустрічі. Це також дає поживу для роздумів», — заявив голова комітету Мартін Лідегорд.

У комітеті також додали, що тепер включена камера стане обовʼязковою вимогою онлайн-переговорів з іноземними учасниками.

Як повідомляла "ДС", раніше Тихановська заявляла, що господар Кремля Володимир Путін повинен виступити посередником на її переговорах з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

    Реклама на dsnews.ua