• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Депутату довелося випробувати на собі жахи російської медицини: всі подробиці і фото

Реклама на dsnews.ua

Депутат думи Єкатеринбурга (Росія) Олексій Холодарєв заразився коронавірусом і потрапив у звичайну державну лікарню, умови перебування в якій його жахнули

Своїми враженнями російський політик поділився у Facebook, передає "ДС".

Як і багато інших жителів міста, він тиждень чекав, поки до нього приїде лікар, щоб узяти аналіз, але не дочекався. Після цього депутат вирушив у поліклініку, де, за його словами, зіткнувся з повною розрухою і помилкою медпрацівника.

Як пише Холодарєв, його дружині вдалося додзвонитися до поліклініки «з 85 разу», лікар обіцяв прийти, але так і не зміг дійти до сім'ї депутата через велику кількість пацієнтів.

«Який му*ак відповідав останні кілька років за технічну частину і IT в міському відділі охорони здоров'я? Чому я при дзвінку в поліклініку чую короткі гудки, як у минулому столітті, а не "Здрастуйте, ви 100500-й у черзі на обслуговування, середній час очікування півдня"? І треба тиснути ці кнопки перенабору номера до посиніння? Нехай би автомат мені сказав: "Якщо ваша температура нижче 38, просто приймайте арбідол чотири рази на день і більше не дзвоніть". Все одно це поки вся допомога від міського відділу охорони здоров'я, що я отримав. Навіщо взагалі кудись телефонувати, якщо ще колишній президент винайшов лампочку держпослуги і електронний запис?» — обурюється Холодарєв.

За словами депутата, коли йому все ж вдалося додзвонитися до лікаря ще раз, він сказав, що не встигне прийти і Холодарєву треба приїхати в поліклініку самостійно.

У поліклініці № 1 ЦМКЛ № 1, за словами депутата, у нього взяли аналіз на коронавірус із порушенням методики.

«Медпрацівник просто засунула мій тест у пробірку, де вже були тести (мазки) іншої людини. Зі словами "ой, не туди" витягла, знайшла мою пробірку, струсила і сказала "чекайте вдома". Чи піду ще в цю поліклініку?» — пише депутат.

Він також опублікував фото входу в поліклініку, приміщень без ремонту, стелі зі шматками штукатурки, що обвалилася.

    Реклама на dsnews.ua