• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Держдеп повідомив, коли США запровадять нові санкції проти "Північного потоку-2"

Білий дім уважно стежить за активністю навколо проєкту газопроводу Nord Stream 2 ("Північний потік-2") і в разі виявлення порушень готовий запровадити нові санкції вже в травні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник Державного департаменту США Нед Прайс, інформує "ДС".

"Отже, по Nord Stream 2, ми говоримо про звіт, який ми подали до Конгресу напередодні. У цьому звіті детально наведено про діяльність ТОВ "КВТ-РУС", яка підпадає під санкції", — цитує його слова Укрінформ.

Прайс уточнив, що ця організація свідомо експлуатувала своє судно "Фортуна" для продовження будівництва газопроводу. Проти них були запроваджені санкції США.

"Звичайно, на цьому історія не завершується. Кожні 90 днів ми зобов’язані надавати Конгресу оновлену інформацію про наш аналіз та визначення активності, що підпадає під санкції в контексті Nord Stream 2", — підкреслив речник Держдепу.

За його словами, якщо протягом цього періоду буде встановлено, що інші організації займаються протиправною діяльністю, про це буде повідомлено Конгресу, й будуть застосовані відповідні заходи.

"Наступний такий звіт буде представлений Конгресу в травні", пояснив Прайс.

Нагадаємо, раніше міністри закордонних справ України та Польщі попросили президента США Джо Байдена не допустити завершення будівництва російського проєкту газопроводу "Північний потік-2". Згодом, 22 лютого, стало відомо, що міністерство фінансів США оголосило про запровадження додаткових санкцій проти Росії через будівництво проєкту газопроводу Nord Stream 2 з РФ до Німеччини.

Також повідомлялося, що понад 15 компаній самостійно залишили проєкт "Північний потік-2" через побоювання потрапити під американські санкції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua