• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Динозавр з трибуни ООН закликав не шукати виправдань змінам клімату (ВІДЕО)

Програма розвитку ООН (UNDP) оприлюднила відео на підтримку боротьби зі зміною клімату, де динозавр звернувся до людства з трибуни Генеральної асамблеї ООН

Реклама на dsnews.ua

Ролик створений у рамках компанії "Не обирайте вимирання", передає "ДС" з посиланням на портал Green Deal.

"Настав час, щоб люди перестали вигадувати виправдання і почали втілювати в життя зміни", — звернувся динозавр до делегатів та співробітників ООН.

У своїй промові динозавр висловив думку, що державні субсидії на вуглеводні ірраціональні та нелогічні у контексті кліматичних змін.

Представник вимерлого виду також поставив присутнім риторичне запитання: "Принаймні, у нас був астероїд, а які виправдання у вас?".

Цей ролик став першим в історії ООН фільмом із застосуванням комп'ютерної графіки. Відео з'явилося напередодні 26-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка відбудеться з 31 жовтня по 12 листопада у Глазго (Великобританія). Загалом у роботі Конференції візьмуть участь понад 30 тис. осіб із 200 країн. На конференції будуть присутні лідери багатьох держав, зокрема, президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, Міжурядова група експертів зі зміни клімату при ООН встановила, що через потепління на Землі, навіть у разі зменшення викидів парникових газів, життя людства докорінно зміниться, а екосистема планети може зазнати колапсу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua