• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Динозавр з великим тілом і маленьким мозком": Каспаров охарактеризував Росію Путіна

Режим російського президента Володимира Путіна знаходиться в стані агонії, яка, втім, може тривати досить довго

Гаррі Каспаров
Гаррі Каспаров
Реклама на dsnews.ua

Про це знаменитий шахіст і російський правозахисник Гаррі Каспаров розповів в інтерв'ю Українській правді, передає "ДС".

"Розслідування Bellingcat показують, що Росія вже не відрізняється від латиноамериканських диктатур. Ескадрони смерті, які не тільки за (опозиціонером Олексієм Навальним — "ДС") Навальним полювали, і не тільки за політиками. Росія управляється структурою, на вершині якої знаходиться диктатор, відверто сповідує принципи агресії і фашизму. Особистість Путіна формувалася не в університетах, а в підворіттях, а потім в КДБ. і це саме той вихідний матеріал, який "розцвів" сьогодні", — зазначив він.

Каспаров висловив думку, що Росія упіймала неминучий історичний тренд, який веде до розвалу імперії.

"І тут ніякі зусилля, спроби обкраяти України і оголосити її фейковою державою, про що кричить російський телевізор 24/7, підживлення (самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка — "ДС") Лукашенка, який тримається на кремлівській субсидії, агресія проти Грузії, спроба поставити під контроль Молдову — все це, на мій погляд, агонія", — розповів опозиціонер.

У той же час, він додав, що агонія може бути довгою і страшною.

За словами Каспарова, "коли здихає динозавр з величезним тілом і маленьким мозком, все може трапитися".

Нагадаємо, глава дипломатії Європейського Союзу Жосеп Боррель після повернення з Москви заявив, що Росія не готова до конструктивного діалогу.

    Реклама на dsnews.ua