• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Дипломатичний скандал: МЗС Казахстану обурене висловлюваннями російського політика про "подаровані території"

Реклама на dsnews.ua

До Міністерства закордонних справ Казахстану викликали тимчасово повіреного Росії через неоднозначні висловлювання про територію Казахстану

Про це йдеться в повідомленні на сайті МЗС Казахстану, передає "ДС".

В ході зустрічі заступник міністра закордонних справ Марат Сиздиков висловив здивування з приводу висловлювань на російському Першому каналі голови комітету з освіти і науки Державної думи Росії Вʼячеслава Ніконова про те, що "територія Казахстану — це великий подарунок з боку Росії".

Казахстан підкреслив, що почастішали провокаційні випади деяких російських політиків щодо Казахстану, які завдають шкоди союзницьким відносинам між державами.

МЗС очікує адекватної оцінки російською стороною подібних висловлювань і закликає вжити заходів щодо недопущення надалі заяв такого роду від державних діячів РФ. Російському дипломату була передана нота з позицією МЗС Казахстану

Зазначимо, що раніше Ніконов в ефірі російського пропагандистського "Першого каналу" заявив: "Казахстану не існувало, Північний Казахстан узагалі не був заселеним. Вони [казахи] жили значно південніше. І, власне, територія Казахстану – це великий подарунок із боку Росії та Радянського Союзу".

    Реклама на dsnews.ua