• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

До Навального повністю повернулася пам'ять після виходу з коми, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Російський опозиційний політик Олексій Навальний повністю прийшов до тями після виходу з медичної коми, в якій він перебував після отруєння бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок"

Про це повідомляють джерела The Insider, Bellingcat і Der Spiegel, передає "ДС".

Відзначається, що найгірші побоювання лікарів німецької клініки «Шаріте», в якій лікується опозиціонер, не виправдалися — стан його здоров'я «краще, ніж можна було б очікувати в такій ситуації».

За даними The Insider, Навальний зміг згадати події, які передували отруєнню.

"Йому навіть вдалося згадати події, що передували отруєнню, аж до того, як він втратив свідомість від болю в туалеті літака", — пишуть журналісти.

Проте, в клініці попереджали про те, що реабілітація після отруєння фосфорорганічною речовиною буде довгою.

Після того, як стало відомо про те, що до Навального повернулася пам'ять, охорону клініки додатково підсилили. Так в Німеччині хочуть захистити опозиціонера від спроб отруйників позбутися «небажаного свідка».

"Вищий рівень безпеки (" Червона загроза ") був введений вчора саме після того, як стало ясно, що Навальний все пам'ятає, що робить його положення більш небезпечним", — вказує видання.

Як повідомляла "ДС", 20 серпня літак, на якому летів Навальний, екстрено сів в аеропорту Омська. Опозиціонера в несвідомому стані.

2 вересня німецький канцлер Ангела Меркель з посиланням на дані токсикологічної лабораторії Бундесверу , що російський опозиціонер Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок".

Глава МЗС Німеччини Хайко Маас , що є "багато ознак" причетності російської держави до отруєння опозиціонера Олексія Навального.

    Реклама на dsnews.ua