• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Дочка Назарбаєва підтвердила смерть сина

Реклама на dsnews.ua

Дочка колишнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Даріга Назарбаєва підтвердила смерть свого сина Айсултана

Про це йдеться в повідомленні фонду колишнього казахстанського лідера, передає "ДС".

"Моя сім'я глибоко сумує з приводу смерті нашого улюбленого Айсултана, і в цей дуже важкий для нас час ми сподіваємося, що громадськість проявить розуміння і шанобливе ставлення до нашої непоправної втрати", — заявила вона.

Відзначимо, в жовтні 2019 року в Британії Назарбаєв був засуджений за опір поліції. Його засудили до 1 року в'язниці умовно з випробувальним терміном. Також йому присудили штраф, громадські роботи та лікування від наркозалежності.

У лютому 2020 року Айсултан Назарбаєв попросив політичний притулок у Великобританії. Він заявив про корупцію серед членів його сім'ї, в тому числі матері і її нинішнього чоловіка. За словами Назарбаєва-молодшого, мова йде про продаж казахстанського газу російському "Газпрому" за значно зниженою ціною.

У лютому 2015 року батько Айсултана Назарбаєва, політик і дипломат Рахат Алієв був знайдений повішеним у в'язниці Відня.

Як повідомляла "ДС", раніше в ЗМІ з'явилася інформація про смерть 30-річного Айсултана Назарбаєва. Молода людина померла в Лондоні.

    Реклама на dsnews.ua