Росія та Білорусь вирішили спільно боротися із діяльністю Заходу

Росія та Білорусь домовилися спільно боротися із "деструктивною діяльністю Заходу" проти так званої союзної держави. Спецслужби двох країн ухвалили таке рішення "в умовах агресивної політики США і країн Заходу на російському і білоруському напрямках"

Володимир Путін і Олександр Лукашенко

Про це йшлося на спільній нараді директора Служби зовнішньої розвідки Росії Сергія Наришкіна та глави КДБ Білорусі Івана Тертеля у четвер, 3 червня, передає "ДС" з посиланням на сайт КДБ Білорусі.

Зустріч відбулася у Вітебську.

"СЗР Росії і КДБ Білорусі в дусі традиційно братських відносин домовилися про ведення спільної роботи з протидії деструктивній діяльності Заходу, націленій на дестабілізацію політичної і соціально-економічної ситуації на просторах союзної держави", – сказано у повідомленні.

Також на зустрічі наголосили на важливості обʼєднання зусиль нібито для "зміцнення потенціалу Москви і Мінська в справі протистояння глобальним викликам і новим загрозам безпеки союзної держави".

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що реалізація проєкту щодо створення "союзної держави" Росії і Білорусі стане справжньою загрозою для України.