• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Досьє Пандори": у Кремлі заперечують багатства оточення Путіна

У Кремлі не побачили ніяких прихованих багатств найближчого оточення президента Російської Федерації Володимира Путіна в публікаціях "Досьє Пандори" — серії розслідувань про офшори політиків і чиновників з різних країн

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Його слова наводить видання "РБК", передає "ДС".

За словами Пєскова, Москва не бачить у публікаціях реальних доказів.

"Ми не побачили там прихованих багатств. Поки нічого особливого ми не побачили. Єдине, що дійсно впадає в очі, так це демонстрація того, яка держава має найбільші лакуни — це США… Поки мова йде просто про якісь такі твердження, незрозуміло на чому засновані. Це, звичайно, не привід для перевірок", — сказав він.

Як відомо, розслідувачі ICIJ (Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів) представили доповідь "Досьє Пандори", присвячену офшорам політиків і бізнесменів з усього світу.

Він заснований на 11,9 млн конфіденційних документів. В аналізі документів брали участь понад 600 журналістів зі 150 медіа, в тому числі BBC, The Washington Post, Le Monde та інші. У публікаціях серед інших згадується ім'я президента України Володимира Зеленського, але Офіс Президента заявив, що у цій інформації немає нічого компрометувального.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua