• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Дружба між США та Україною "ніколи не була міцнішою", — Помпео

Реклама на dsnews.ua

Державний секретар США Майкл Помпео привітав Україну з Днем Незалежності та наголосив, що Сполучені Штати продовжують підтримувати її демократичні прагнення

Про це йдеться у заяві Помпео, оприлюдненій посольством США в Україні, передає "ДС".

"Підтримка Сполученими Штатами вільної, життєстійкої та демократичної України непорушна. Ми залишаємось повністю відданими дипломатичним зусиллям із припинення агресії Росії на сході України", — каже державний секретар США.

Він зазначив, що, як наголошувалося у Кримській декларації, США відкидають спробу Росії анексувати Крим та зобов’язуються дотримуватися цієї політичної позиції, допоки РФ не поверне Україні повний контроль над всією українською територією. 

Майкл Помпео додав, що США солідарні з українцями в уряді й у громадянському суспільстві, які працюють задля просування ключових реформ, що пришвидшують економічне зростання, зміцнюють безпеку й верховенство права.

"Дружба між нашими країнами ніколи не була міцнішою, і ми сподіваємось продовжувати наше партнерство та співпрацювати з керівництвом і громадянами України, які будують світле, безпечне й демократичне майбутнє. Бажаю вам подальшого процвітання та успіхів у наступні роки", — підсумував держсекретар.

Як писала "ДС", парламентарі 12 країн світу оприлюднили спільне звернення, в якому закликали не забувати про триваючу російську агресію проти України.

    Реклама на dsnews.ua