• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Дружина колишнього конкурента Лукашенка виїхала з Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Дружина білоруського політика і бізнесмена Валерія Цепкала Вероніка, якого ЦВК Білорусі відмовилася реєструвати кандидатом у президенти країни, покинула межі Білорусі

Про це повідомило інформоване джерело в оточенні Валерія Цепкала, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Вероніка Цепкало виїхала з Білорусі, побоюючись кримінального переслідування", — сказав він.

Джерело також стверджує, що вчорашнє короткострокове затримання керівника штабу екскандидата Віктора Бабаріка Марії Колесникової сталося помилково, оскільки "хотіли затримати Вероніку Цепкало".

Зазначимо, 29 червня в МВС Білорусі заявили, що до відомства надійшли матеріали про «факти протиправної діяльності» Валерія Цепкала, на підставі яких була розпочата перевірка. Скаргу на політика нібито написав громадянин Туреччини.

30 червня ЦВК Білорусі відмовився зареєструвати Цепкала кандидатом в президенти, заявивши, що він не зміг зібрати необхідну кількість підписів для висування.

24 липня Цепкало покинув країну, побоюючись арешту. За словами Цепкала, йому повідомили про те, що готувався його арешт. Щоб уникнути переслідування, він разом з двома дітьми поїхав до Росії. Дружина Цепкала Вероніка залишилася в Білорусі. Вона бере участь у виборчій кампанії кандидата в президенти Світлани Тихановської.

Як повідомляла "ДС", кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська вивезла своїх дітей в одну з країн Євросоюзу через погрози на їхню адресу на тлі передвиборної гонки.

    Реклама на dsnews.ua