• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Дуда сказав, де будуть обговорювати Україну

Ситуація в Україні буде обговорюватися на самітах НАТО і "Бухарестської дев'ятки"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на пресконференції після зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ні Європа, ні світ не повинні відводити очей від цієї частини світу. З одного боку, ми всі повинні підтримувати Україну, а з іншого ми повинні стояти на сторожі нашої безпеки, оскільки як для Польщі, так і для Румунії — це східний фланг НАТО", — заявив Дуда.

Він зазначив, що недавнє стягування російських військ до українського кордону "було величезною проблемою і становило небезпеку подальшої агресії проти України", додавши, що "ситуація в цій частині Європи заслуговує на особливу увагу".

"У мене немає ніяких сумнівів, що питання України, зокрема безпека і шлях України в НАТО, а також в цілому питання східного флангу НАТО, будуть мати важливе значення на наступному саміті НАТО в Брюсселі", — повідомив президент Польщі.

В "Бухарестську девʼятку" входять країни східного флангу НАТО: Польща, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Словаччина, Чехія та Болгарія.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден приєднається до віртуального саміту "Бухарестської девʼятки".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua