• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Дутерте зголосився публічно випробувати на собі "вакцину Путіна", але потім передумав

Реклама на dsnews.ua

Одіозний президент Філіппін Родріго Дутерте заявив про готовність взяти участь у випробуваннях російської вакцини від коронавірусу, але потім передумав

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на видання Newsweek.

«Я зроблю це публічно. Експериментуйте зі мною, це нормально», — заявив Дутерте.

Однак пізніше прессекретар філіппінського лідера заявив, що Дутерте не отримає вакцину до 1 травня 2021 року. За кілька тижнів до цієї дати закінчаться клінічні випробування вакцини, які Росія проводить на Філіппінах.

Як писала "ДС", президент Росії Володимир Путін повідомив, що перша в світі вакцина від коронавірусної хвороби зареєстрована в РФ. За словами російського лідера, щеплення вже зробила одна з його дочок.

Помічниця президента США Келліан Конвей заявила, що створення Росією вакцини від COVID-19 є поспішним, а її ефективність викликає великі сумніви.

У Міністерстві охорони здоров'я Німеччини підкреслили, що якість, ефективність та безпека російської вакцини від коронавірусу ще не підтверджені.

У Всесвітній організації охорони здоров'я поки не готові сказати, чи може російська вакцина від коронавірусу використовуватися по всьому світу.

    Реклама на dsnews.ua