• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Два кандидати в канцлери Німеччини заявили, що готові сформувати уряд

Головні кандидати в канцлери Німеччини заявили про намір сформувати уряд

Головні кандидати в канцлери заявили про намір сформувати уряд
Головні кандидати в канцлери заявили про намір сформувати уряд / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Після закінчення голосування на виборах до бундестагу 26 вересня обидва головні претенденти на пост канцлера ФРН — Олаф Шольц і Армін Лашет — заявили про готовність сформувати новий уряд Німеччини, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Так, кандидат у канцлери від Соціал-демократичної партії Німеччини Олаф Шольц вважає, що за підсумками виборів в бундестаг його партія отримала мандат від виборців сформувати уряд.

Багато громадян Німеччини проголосували за СДПН, тому що хотіли зміни влади "і щоб наступного канцлера цієї країни звали Олаф Шольц", заявив 63-річний політик, виступаючи перед своїми прихильниками в берлінській штаб-квартирі партії.

"Зараз ми чекаємо на остаточні підсумки виборів, але потім приступимо до роботи", — сказав Шольц.

Кандидат від керівного консервативного блоку Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів Армін Лашет у свою чергу заявив, що зробить "все можливе для формування федерального уряду" на чолі з ХДС/ХСС. На думку Лашета, кожен голос, відданий за ці партії — "це голос проти федерального уряду лівого спрямування".

"Німеччині зараз потрібна коаліція майбутнього, яка модернізує нашу країну", — заявив він.

У такому союзі, за словами Лашета, кожен партнер має визначитися зі своїми пріоритетами. Говорячи про поточні підсумки виборів, політик констатував: "Ми не можемо бути задоволені їхнім результатом".

"Цілком ймовірно, буде створена коаліція з трьох партнерів", — додав Лашет.

Як писала "ДС", Соціал-демократична партія здобула перемогу на парламентських виборах у Німеччині, набравши 25,7% голосів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua