• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Дві країни ЄС готові відновити вакцинацію препаратом AstraZeneca

Франція і Італія мають намір відновити вакцинацію від коронавірусу препаратом AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова в розмові прем'єр-міністра Італії Маріо Драгі з президентом Франції Еммануелем Макроном, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Так, Драгі назвав обнадійливим висновки Агентства Європейського союзу з лікарських засобів, яке рекомендувало відновити вакцинацію препаратом AstraZeneca.

Лідери домовилися відновити вакцинацію після оприлюднення підсумкових результатів перевірки. Планується, що остаточні висновки оприлюднять у четвер, 18 березня.

Як писала "ДС", ряд країн припинило використання COVID-вакцини AstraZeneca через повідомлення про можливі побічні наслідки — виникнення тромбів.

Виробник AstraZeneca Plc запевнив, що аналіз даних про безпеку людей, щеплених вакциною COVID-19, не показав ніяких доказів підвищеного ризику утворення тромбів.

Агентство Європейського союзу з лікарських засобів спростувало підвищений ризик появи тромбозу після застосування вакцини від коронавируса розробки Oxford/AstraZeneca. Відзначається також, що користь від вакцинації препаратом істотно переважує можливі ризики.

Крім того генеральний директор італійського агентства з лікарських засобів Нікола Магріні висловив думку, що рішення про припинення вакцинації AstraZeneca було «політичним».

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua