• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Джонсон на пресконференції оголосить про посилення карантину в Британії

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів Великої Британії посилить карантинні заходи в королівстві в зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19

Так, прем'єр-міністр країни Борис Джонсон в середу, 9 вересня, проведе екстрену пресконференцію на Даунінг-стріт, щоб розповісти про нові обмеження. передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

Передбачається, що з 14 вересня по всій Англії будуть дозволятися збори людей не більше шести осіб. За оцінкою уряду країни, це полегшить поліції контроль над дотриманням карантинних правил.

Згідно з чинним законодавством, в Англії встановлений найвищий ліміт на збори в 30 осіб, але це стосується тільки для спільних заходів або таких зборів, як, наприклад, весілля. До цього моменту поліція не мала повноважень забороняти збори до 30 осіб, і у Джонсона вважають, що це було занадто м'яким рішенням.

Також передбачається, що буде накладена заборона на роботу закладів громадського харчування з 22:00 до 5:00.

Паралельно з пресконференцією Джонсона уряд почне нову інформаційно-роз'яснювальну кампанію про миття рук і використання масок.

Жорсткість карантинних правил анонсували після раптового зростання числа інфікованих в Англії. За останні три дні там було зафіксовано майже 8500 позитивних тестів.

Нагадаємо, за даними ресурсу Центру системних досліджень і інжинірингу при Університеті Джонса Хопкінса (США) ,, зараз у Великій Британії зареєстровано 354 932 випадків коронавірусу за весь час пандемії. З них 41 675 — смертельні.

Як повідомляла "ДС", за станом на 07.10 9 вересня (за Києвом) в світі зафіксовано 27 479 047 випадків зараження коронавірусом

    Реклама на dsnews.ua